PANASONIC PARTNEREM TECHNOLOGICZNYM KOMINKA

Panasonic rozpoczyna stałą współpracę z autorem blogów Kominek.tv, Kominek.in, Kominek.es. Jest to pierwsza w polskiej blogosferze współpraca na taką skalę. W artykule rozmowa z Iwoną Burzyńską.

Coby tak oficjalniej było, wrzucam wam na początek oficjalną notę prasową:

W ramach umowy Kominek oraz jego czytelnicy będą otrzymywali do testów wybrane przez siebie produkty Panasonic. Autor weźmie także udział w eventach i wydarzeniach organizowanych przez firmę na całym świecie, a także będzie pełnił funkcję doradcy w zakresie funkcjonowania marki w blogosferze i social mediach.
Dzięki współpracy czytelnicy blogów Kominka będą mieli okazję lepiej poznać produkty Panasonic, a dzięki konkursom otrzymać je na własność.

Już od jakiegoś czasu wiedziałem, że zacznę współpracę z Panasonic. W ten sposób mam już drugiego – po moich ukochanych Hostersach – stałego partnera, dzięki któremu będzie żyło się lepiej. Nie ma przypadku, że przez ostatni miesiąc blogi były aktualizowane nie co dwa, trzy dni, ale codziennie. Teraz po prostu stać mnie na to, aby w pełni skoncentrować się na pisaniu i nie ukrywam, że od kilku tygodni przeżywam najpiękniejszy czas w mej 6-letniej przygodzie z blogowaniem. Ciągle coś się dzieje, gdzieś wyjeżdżam, skądś wracam, poznaję nowych ludzi i na nic nie wystarcza mi czasu, ale to akurat szczegół, bo takie życie bardzo mi odpowiada.

Współpraca z Panasonic NIE polega na wyłączności tej firmy na reklamę na blogach i tym samym nie stoi na przeszkodzie do współpracy, zarówno stałej jak i krótkoterminowej, z innymi firmami. Jestem otwarty na ciekawe propozycje. Naturalnym jest, że nie będę zainteresowany reklamą aparatów, kamer i telewizorów, bo to domena Panasonic;-)
Ale cała reszta jest mile widziana, szczególnie zaś rozsmakowałem się w możliwościach stałej współpracy, bo to daje mi największy komfort.

Poniżej krótki wywiad z Iwoną Burzyńską, PR Manager Panasonic Poland & Baltics, bez której niczego by nie było.

Kominek: Tak na początek chyba wypada wyjaśnić jak zaczął się mój romans z Panasonic, czyli cofnijmy się o 3 miesiące. 
I.B.: Jak tylko zdecydowaliśmy się na współpracę z blogerem, to właściwie byliśmy pewni, że albo ty albo nikt, bo byłeś jedynym, który spełniał podstawowe warunki. Masz wielu czytelników, którzy chętnie komentują teksty i jesteś wyrazistym blogerem, a my potrzebowaliśmy kogoś, kto sugestywnie i subiektywnie oceni nasze produkty. Poza tym masz całkiem dobrą opinię. Gdy pytałam Jarka Rybusa (najlepszy na świecie rzecznik prasowy GG – przyp. Kominek) z GG o to, jaki jesteś, to powiedział krótko: profesjonalista.

On zawsze pięknie kłamał na mój temat. Bardzo mi się podoba początek tej rozmowy, moje ego zostało podpompowane i możemy przejść do konkretów. Patronaty technologiczne, w ogóle patronaty to dopiero melodia przyszłości na blogach. W pewien sposób przecieracie szlak. O moich korzyściach ze współpracy porozmawiamy za chwilę, najpierw zapytam o wasze motywacje. Ciężko było przekonać szefów firmy do współpracy z blogerem?
Nie. Mój szef doskonale orientuje się w szeroko pojętym internecie, od social mediów po blogosferę i pomysł, aby zbliżyć się do naszych potencjalnych klientów poprzez współpracę z blogerem od razu mu się spodobał.

Co będę musiał robić w ramach naszej współpracy?
Zgodnie z umową masz wolną rękę jeśli chodzi o wybór sprzętu do testowania. Dostaniesz wszystko, co chcesz. Masz też wolną rękę w promowaniu marki, czyli żadnych nakazów, że tyle a tyle razy trzeba wspomnieć jaki to Panasonic jest fajny. Nasza firma nie ma prawa ingerować w opinie, kwestionować Twoich ocen, możemy tylko służyć pomocą w kwestiach technicznych. Nie chcemy wkurzać Twoich czytelników, dlatego nie zależy nam na przesadnym eksponowaniu marki. Liczba testów i w ogóle tekstów, jakie napiszesz w związku z Panasonic także zależy od Ciebie.

Ustaliliśmy, że dla zdrowia nie powinno być ich mniej niż 3 w miesiącu i to chyba całkiem rozsądna ilość jeśli weźmiemy pod uwagę, że nasza współpraca nie będzie polegała wyłącznie na testowaniu.
Oczywiście, że nie. Przykład już mieliśmy w Twojej relacji z Rzymu. Poleciałeś tam razem z nami, ale nie sądzę, aby Twoi czytelnicy zwrócili szczególną uwagę, że była to konferencja Panasonic. Większość z Twojej relacji to były zdjęcia…


…pokazujące jaki to jestem fajny. 

Powiedzmy… Za to robione naszymi aparatami w pięknej scenerii Rzymu. Nam to odpowiada. Panasonic to nie tylko sprzęt jako taki. Nasze hasło to „ideas for life” – pomysły na życie. Chcemy poprzez Ciebie promować także pewien styl życia związany z naszą marką. Obserwowaliśmy komentarze Twoich czytelników i nie wiem jak to zrobiłeś, ale jest tak, że jak Ty piszesz, że sobie coś kupiłeś, coś lubisz, to nikt Ci nie zarzuci, że się chwalisz, lansujesz. Nie masz zazdrosnych czytelników, a takich, którzy zamiast krytykować, lubią pogadać i doradzić. Blogi są fantastycznym miejscem, aby przybliżyć markę potencjalnym klientom, pokazać ich zastosowanie w codziennym życiu.

Są miejscem, w którym można przedstawić produkty z punktu widzenia Kowalskiego. Przykładem jest test aparatu GH2, który opublikuję niebawem. W sieci jest już kilka testów tego aparatu, ale nikt nie sprawdził go pod kątem codziennego użytku. Przeciętny użytkownik robi zdjęcia z ustawioną funkcją auto. Ja także. I dlatego przeciętnego czytelnika będzie obchodziło nie to, jakie foty zrobi aparat, jeśli poświęcimy pół dnia na odpowiednie ustawienie, tylko jakie foty wyjdą, gdy strzelimy sobie obiektywem prosto z twarz. Tak z łapy. I jeszcze usta złożymy w dziubek. 
Dokładnie. Kończąc poprzednią myśl – chwilowo jesteśmy mniej obecni marketingowo niż konkurencja, np.: pod względem reklam w telewizji. Mimo to nasza firma jest wszystkim doskonale znana. Kiedyś posiadanie Panasonica to był lans…

Pamiętam, pamiętam. Wybacz, że znowu przerywam, ale muszę, bo zapomnę. Czasy Baltony i Pewexu! Teraz sobie przypomniałem, że drugi telewizor, po Sanyo, jaki kupili rodzice to był Panasonic. Video – też Panasonic. Miałem je do 2001 r. aż mi go ukradli razem z połową dobytku. 
Sanyo to teraz Panasonic..

Tak? Ale ten świat mały. 
Tak, Technics to też marka, której właścielem jest Panasonic.

A Samsung?
Jeszcze nie.

Tak sobie przypomniałem, że ja przecież miałem też telefon komórkowy Panasonica i nawet do dzisiaj gdzieś się kurzy. Ale to był genialny telefon. Miał super dzwonki i bodajże 8 kolorów tapety…
Niedługo będziesz miał szansę potestować nowego smartphona Panasonic J


Extra! Tutaj wspomnę, że oficjalnym aparatem Kominka jest Lumix GH2. Kocham prawie tak samo jak siebie. A właśnie, gdy nawiązywałaś ze mną kontakt wiedziałaś, że od 3 lat używam Lumix? FZ28 chyba to był. Cały świat ze mną zwiedził.
Nie. Ale wiedziałam, że używałeś naszego FT1 do zdjęć i filmów podwodnych. Chyba ze dwa lata temu w Meksyku…

W Tajlandii. I teraz w Egipcie, ale to już od was dostałem. Pamiętam jak dziś – taksówkarz złapał mnie na lotnisku jak już do kontroli się zbliżałem. Ok, wszystko fajnie, ale trzeba trochę przypodobać się czytelnikom teraz. Co mamy dla nich?
A co byś chciał?

Chciałbym, żeby także mieli możliwość testowania sprzętu. Na dzień dobry aparaty. Najnowsze. 
Żaden problem. 10 Lumix G3 do testów dla Twoich czytelników będzie ok?

Good. Byłoby miło zorganizować od czasu do czasu jakiś konkursik. Wszyscy lubimy konkursy. Ale to w swoim czasie. Powiedzmy teraz czytelnikom co się ze mną stanie, jeśli jakiś sprzęt ocenię negatywnie?
Panasonic nie produkuje słabego sprzętu :-)

Dobre. Ale tak bardziej serio – to nie ma się co oszukiwać i ściemniać. Nie współpracuję po to, aby firma na tym traciła. Na pewno nie będzie nigdy takiej sytuacji, że cały świat oceni dany produkt Panasonica negatywnie, a Kominek będzie piał z zachwytu.
Kominku, co do tego nie mamy złudzeń…;-)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Comments (118)
 • Avatar

  Paweł Opydo sie 29 2011 - 15:26 Odpowiedz

  Strasznie się cieszę, wreszcie coś się zaczyna dziać w blogosferze oprócz kupowania bannerków za grosze :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Anka Sikorka sie 29 2011 - 15:27 Odpowiedz

  Gratuluję marce Panasonic tak trafnego wyboru partnera! Witamy na blogach, czekamy na testy, konkursy, na nagrody też! Zapowiada się profesjonalnie i ciekawie. Lubię!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Yadis sie 29 2011 - 15:33 Odpowiedz

  No i dobrze! Należy się!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Halina Mrozek sie 29 2011 - 15:33 Odpowiedz

  Rewelacja :) :) :) Gratuluję :) :) :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Michał Nazgul Kasprzak sie 29 2011 - 15:35 Odpowiedz

  Fajny wywiad :) Ja tam lubię Panasonic, szczególnie ich plazmy które są najlepsze na świecie :) plazmy od Panasa rządzą :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Sulimo sie 29 2011 - 15:36 Odpowiedz

  Genialnie! :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Michał Siemieński sie 29 2011 - 15:37 Odpowiedz

  Śmiali się że mam telewizor Panasonic ! Teraz to ja będę się śmiał z innych :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Karo sie 29 2011 - 15:40 Odpowiedz

  Super! aż miło patrzeć jak blog się rozkręca.. a właściwie to Kominek się rozkręca:) Gratuluję!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Anka Sikorka sie 29 2011 - 15:40 Odpowiedz

  Btw, przypomniały mi się reklamy tej marki, w których pan o niesamowitym, wyjątkowo głębokim głosie na samym końcu mówił „Panasonic” to było genialne!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
  • Avatar

   Paweł Opydo sie 29 2011 - 15:42 Odpowiedz

   Ja lubię tę reklamę, w której lecą po ulicy takie kuleczki, i są kolorowe, i tak skaczą, i lecą, i fajna muzyka… a nie, to było Sony. To nie lubię.

     (cytuj)

   GD Star Rating
   loading...
   • Avatar

    kominek sie 29 2011 - 15:45 Odpowiedz

    Jeszcze trochę a nawet zacznę lubić twoje komentarze i może (może!) na kolejnej konferencji postawię ci drinka. Z lodem.

      (cytuj)

    GD Star Rating
    loading...
  • Avatar

   Papa sie 30 2011 - 00:42 Odpowiedz

   Od kogoś kiedyś czytałem, że pan czytający to Panasonic na końcu to podpisał dożywotni kontrakt, że nie przeczyta nic dla innej firmy. Może ktoś to potwierdzi?

     (cytuj)

   GD Star Rating
   loading...
  • Soonia Ania sie 30 2011 - 09:09 Odpowiedz

   to był najlepszy głos i najlepsza „kwestia” w reklamie ever:)
   no i tak przy okazji, to czy pani Iwona nie mogłaby zdradzić, czy naprawdę nagrywał to Polak siedzący w kartonie pod stołem?:)
   bo taka legenda (z różnymi modyfikacjami) krąży po necie od lat, ale nigdy nie natknęłam się na jej potwierdzenie w jakimś „wiarygodnym źródle”, zazwyczaj piszą to internauci na forach i dyskusjach, często zaczynając od „a podobno…”. no i jestem ciekawa, ile w tej legendzie ziaren prawdy, czy też może ani jednego:)

     (cytuj)

   GD Star Rating
   loading...
 • Avatar

  przekek sie 29 2011 - 15:42 Odpowiedz

  Shakira reklamowała Panasonica, a to oznacza, że Panasonic jest doooobry! :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Adrian Wilczyński sie 29 2011 - 15:43 Odpowiedz

  Wow, gratuluję współpracy z prawdziwym gigantem w świecie elektroniki.
  Z niecierpliwością czekam na testy sprzętu.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Krasus sie 29 2011 - 15:43 Odpowiedz

  Gratuluję współpracy z dużą globalną marką. Ciekawe jak się ona rozwinie, bo jest to jednak projekt dość innowacyjny.

  Osobiście zaś czekam na testy jakiegoś małego lekkiego aparatu, który mieści się w kieszeni, bo chciałbym taki kupić, by nie musieć zawsze dźwigać lustrzanki:)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Howgh sie 29 2011 - 15:44 Odpowiedz

  Odpowiedź na pytanie „Co będę musiał robić w ramach naszej współpracy?” to przecież istna utopia partnerska. :D

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Kalosz sie 29 2011 - 15:45 Odpowiedz

  „co do tego nie mamy złudzeń” – Normalnie perełka :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Wania Z Poznania sie 29 2011 - 15:47 Odpowiedz

  Bardzo ładnie. Troche doświadczeń z tą marką miałem i nigdy żadnych problemów. Aparat FZ8 miałem, ale odszedł z byłą w ramach podziału majątku ;) Od kilku lat mam tez DVD Panasonica S49 i nigdy żadnych problemów.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Bartek Struski sie 29 2011 - 15:49 Odpowiedz

  Czekam tylko jak będzie konkurs „kto więcej łapek w górę wygrywa aparat” ludzie się pozaminusowują na śmierć ;)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  aswalt sie 29 2011 - 15:52 Odpowiedz

  Całkiem niezły wybór – z obu stron ;-) Panasonic może i robi dobry sprzęt RTV, ale inne firmy też go produkują – nie wiem, kto lepszy, nie znam się ;-) Za to golarki w segmencie „nie w cenie nowego komputera” robią przenajlepsze na świecie.
  Wywiad ciekawy i aż się nie mogę doczekać jakiejś krytycznej recenzji – to byłby chyba ewenement i naprawdę super by świadczył o sponsorze.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
  • Avatar

   kominek sie 29 2011 - 15:56 Odpowiedz

   Jeszcze nie mam, ale już dałem sygnał, że koniecznie potrzebny mi nowy trymer, bo mój obecny (Philips) trochę się uszkodził po kolejnym upadku na kafelki.

     (cytuj)

   GD Star Rating
   loading...
 • Avatar

  sasqn sie 29 2011 - 15:52 Odpowiedz

  Wydaje mi się, że opinia, przykładowo na temat smartfonów, którą znajdę na kominkowym blogu jakoś bardziej do mnie przemówi niż profesjonalne testy i recenzje, gdzie połowy wypowiedzi autora po prostu nie rozumiem :) Cieszę się, że udało się nawiązać taką współpracę, chociaż wolałbym bardziej wpisy na temat sprzętu Technicsa :D

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  nishka sie 29 2011 - 15:53 Odpowiedz

  Pan Kominek i Pan Asonic – good idea for us! :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Gadzinisko sie 29 2011 - 15:55 Odpowiedz

  Ja bym kiedyś chciał dostać w łapy laptopa z serii Panasonic ToughBook. Fajnie by było gdybym nie musiał go oddać w stanie idealnym (crash-testy!).

  Młotkiem trzydziestokilowym bym nie walił, ale trochę bym się poznęcał ;)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
  • Avatar

   kominek sie 29 2011 - 15:58 Odpowiedz

   Crash testy tego laptopa też będą. Możemy się zgadać na mieście jak go dostanę, tyle że trzeba wymyślić coś lepszego niż zrzucanie go z drugiego piętra, bo takie numery już były;)
   Miałem go w łapach przez moment i to nie jest sprzęt, który wygląda ładnie, ale oni ponoć robią go dla armii. Skoro zapewniają, że wytrzyma wszystko, to trzeba przetestować.

     (cytuj)

   GD Star Rating
   loading...
   • Avatar

    Edi sie 29 2011 - 16:21 Odpowiedz

    Przetestuj też któregoś z biznesowych ToughBooków – J10, N10, S10, F10 albo B10.

      (cytuj)

    GD Star Rating
    loading...
   • Avatar

    Gadzinisko sie 29 2011 - 16:33 Odpowiedz

    No, zdecydowanie nie jest to sprzęt dla przeciętnego użyszkodnika, ale specjalnego zastosowania.

    Tym bardziej warto zobaczyć jak się sprawdzi przy próbie gry w piłkę nożną ;)

      (cytuj)

    GD Star Rating
    loading...
   • Avatar

    mmadzka sie 29 2011 - 19:58 Odpowiedz

    mogę z wami?, mogę?, przyjadę specjalnie na testowanie, ja ma ciekawe pomysły..:)

      (cytuj)

    GD Star Rating
    loading...
   • Soonia Ania sie 30 2011 - 09:22 Odpowiedz

    jak chcecie mieć prawdziwe crash testy, to oddajcie tego laptopa w ręce trzylatków.
    oni na pewno zrobią „temu laptopu” coś takiego, co wam by nigdy do głowy nie przyszło;)

      (cytuj)

    GD Star Rating
    loading...
    • Soonia Ania sie 30 2011 - 09:26 Odpowiedz

     na przykład wepchną kredkę tam, gdzie nie powinni i gdzie teoretycznie ta kredka nie powinna się była zmieścić, po czym odpowiednio manewrując złamią jej rysik, którego nie będzie się dało wyciągnąć inaczej, jak rozkręcając całego laptopa, żeby się do niego dostać.
     a żeby było jeszcze śmieszniej, to przy skręcaniu tego laptopa zapomni się wpiąć jedną malutką wtyczeczkę i trzeba będzie rozkręcać go na nowo.

       (cytuj)

     GD Star Rating
     loading...
 • Marcin Michno sie 29 2011 - 15:59 Odpowiedz

  Moje ulubione
  „A Samsung?
  -Jeszcze nie.”

  Gratulacje – kolejny krok w stronę polskiego – zawód:bloger.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Bartosz Stańczyk sie 29 2011 - 15:59 Odpowiedz

  Też mam Lumixa od 2 lat i uważam, że to dobry sprzęt. Chociaż takiego „G” to bym potestował.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Anna Wers sie 29 2011 - 16:00 Odpowiedz

  Moim pierwszym telefonem komórkowym był służbowy Panasonic GD90 i gdy rozstałam się z firmą, bardzo za nim tęskniłam ;)
  Teraz Panasonic towarzyszy mi pod postacią aparatu Lumix FZ28 i jestem z niego bardzo zadowolona :) To za jego pomocą zrobiłam zdjęcie które wygrało w pewnym konkursie i dzięki temu mogłam kolejny raz odwiedzić Paryż :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Tyszkaa sie 29 2011 - 16:04 Odpowiedz

  „Zgodnie z umową masz wolną rękę jeśli chodzi o wybór sprzętu do testowania. Dostaniesz wszystko, co chcesz.”

  Faaaaajnie być Kominkiem!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  kamil sie 29 2011 - 16:06 Odpowiedz

  Nie szczędź słów krytyki, a nuż pójdą w ślady BK i odpalą Ci coś na kolejny wojaż. ;-)
  Gratulacje!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Pawel Lipiec sie 29 2011 - 16:12 Odpowiedz

  Gratulacje! :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Jacek Gadzinowski sie 29 2011 - 16:13 Odpowiedz

  Jestem ciekaw, rezultatów – podoba mi się takie podejście. Tym bardziej mam osobistą satysfakcję, że czas inwestowany w popularyzacje podobnych działań przynosi efekty (case agito.pl i mediafun) http://gadzinowski.pl/%E2%80%9Ebezsens-sponsoringu-bloga-case-mediafun-pl/ Chciałoby się powiedzieć – więcej odwagi i pomysłowości, bo w blogosferze można naprawdę wiele ciekawych akcji komunikacyjnych przeprowadzić.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Raq Ffka sie 29 2011 - 16:17 Odpowiedz

  Pana sonic ?
  Nieeee, mój sonic.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Daria sie 29 2011 - 16:27 Odpowiedz

  Pani Burzyńska – bardzo pozytywna kobieta! Dzięki wdziękowi Kominka i tej Pani bardzo miło się czytało. Tak miło, że aż przestałam sobie wyobrażać siebie z telewizorem Panasonica pod pachą :-)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  bobiko sie 29 2011 - 16:30 Odpowiedz

  Łoo, to bedzie kogo czytać..tylko pytanie na którym blogasku ;).

  Gratz

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Karina Suprynowicz sie 29 2011 - 16:32 Odpowiedz

  Świetnie, na urlopie odkryłam w sobie niespełnionego fotografa. Jestem ciekawa opinii jak taki profesjonalny aparat Panasonic współpracuje z fotografem-amatorem. Testy są fajne!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Karolina Józefina Bałdowska sie 29 2011 - 16:32 Odpowiedz

  Gratulacje ;). Chętnie poczytam testy i opinie, bo nigdy nie kupowałam nic Panasonica – zawsze byłam przywiązana do innych marek. Chyba że dawny Technics.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  goose sie 29 2011 - 16:36 Odpowiedz

  Bardzo dobra wiadomość dla całego światka blogerów a szczególnie tych, którzy mowili, że z blogów nie da się wyżyć. Gratuluję sukcesu!

  Kominku, gdybyś miał testować kina domowe, to piszę się, nawet na konkurs o tytule „kino i ty (i cycki)”

  :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  goose sie 29 2011 - 16:37 Odpowiedz

  Łoo, to bedzie kogo czytać..tylko pytanie na którym blogasku ;).

  Gratz

  toż wiadomo nie od dziś, że śniadanie, kawa i blogi trzy :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Marzena Laren sie 29 2011 - 16:42 Odpowiedz

  Moje ulubione
  „A Samsung?
  -Jeszcze nie.”

  moje też :) i zachwycił mnie Panasonic podejściem (bo wybór Kominka jest dla mnie akurat oczywisty i potwierdza tylko słowa o śledzeniu blogosfery). Kocham firmy, które mają marketingowców z wyobraźnią, a przy tym nie boją się nowości i trafiają w 10. Potężny plus, dający sygnał, że technologicznie też są o krok przed konkurencją. No to tylko życzyć nam fajnych wrażeń i praktycznych informacji, bo pomyślność współpracy jest oczywista. Ja poczekam na testy smartphona i chcę wiedzieć o nim wszystko :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  kara sie 29 2011 - 16:44 Odpowiedz

  o borze! ten telefon pansonic z opcją zmiany koloru podświetlenia to był CZAD! miał też dyktafon chyba (mdlałam na samą myśl o tym telefonie..)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  kongozaur sie 29 2011 - 16:45 Odpowiedz

  chyba mnie pogrzalo ale autentycznie sie ciesze z sukcesu osoby, ktorej nie znam! wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Marek Magoń sie 29 2011 - 16:46 Odpowiedz

  Gratulacje Kominku.
  Nawiasem, świetne podejście – przeprowadzić wywiad ze sponsorem. Pozostaje mi jedynie pozdrowić Panią Iwonkę i również pogratulować dobrego wyboru :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Robert Guiscard Strębski sie 29 2011 - 16:50 Odpowiedz

  Gratulacje! Jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw czy już w pełni jesteś usatysfakcjonowany z tego co robisz. Tzn czy są odpowiednie pieniądze za pracę którą lubisz. :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Marcin Michno sie 29 2011 - 16:55 Odpowiedz

  Czekam aż o Kominka będzie walczyło Sony,Apple i Microsoft.

  Przy okazji – czy pani Iwona wie że jej imię jest na blogach kominkowych symbolem?

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Agnieszka Szarek sie 29 2011 - 16:58 Odpowiedz

  Hmm, tak się zastanawiałam, czy u mnie w domu znalazłoby się coś z Panasonica… Po małych poszukiwaniach znalazłam stary, kurzący się już odtwarzacz VHS (!), który po długich latach przydatności niestety już wyzionął ducha ;)

  Współpraca zapowiada się bardzo obiecująco i jestem nią pozytywnie zaskoczona.
  Chcemy konkursy! :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Daniel Skoniecki sie 29 2011 - 17:02 Odpowiedz

  Sam mam FZ38 i sobie chwalę. Wieża Technicsa też się gdzieś kurzy ;). Obyście żyli długo i szczęśliwie.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Paulina Jassa Marcinkowska sie 29 2011 - 17:02 Odpowiedz

  Gratuluje :) To fantastyczne że ludzie robią to co lubią i są za to wynagradzani. Jestem jedną z nich!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  nauka.chodzenia sie 29 2011 - 17:08 Odpowiedz

  „Nie masz zazdrosnych czytelników, a takich, którzy zamiast krytykować, lubią pogadać i doradzić.”

  bo Kominek nas sobie wychował:)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Edi sie 29 2011 - 17:15 Odpowiedz

  A swoją drogą może jakiś wpis o tym smartphone Panasonica?

  Będzie z Androidem czy Windows Phone?

  I kiedy można się spodziewać na naszym rynku tabletów z serii Viera?

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  lalivian sie 29 2011 - 17:20 Odpowiedz

  Gratulacje!!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Maciej Satkiewicz sie 29 2011 - 17:46 Odpowiedz

  Taka wspolpraca to byla kwestia czasu. Wypracowales sobie ogromny potencjal i co wazne, choc oczywiste – jestes go calkowicie swiadomy. Gratulacje i powodzenia :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Łukasz Bąk sie 29 2011 - 17:54 Odpowiedz

  Szok!
  Cieszy, że rozwijasz się w tak szybkim tempie i w końcu docierają do Ciebie firmy takiego formatu.
  Jako, że mam swój ukochany już aparat i siedzę mocno w tele branży to z niecierpliwością czekam na testowanie smartfona!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Aleksandra EL sie 29 2011 - 17:55 Odpowiedz

  Doskonale. To jest naprawdę świetne uczucie „być” z kominkiem od lat. patrzeć jak rósł, dojrzewał, jak pojawiały się pierwsze reklamy, kampanie, wyprawy, zmiany na blogach, zmiany blogów, porody! (.tv, .es), transformacje! (.in), i że to obecnie procentuje i to z TAKIMI partnerami.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
  • Avatar

   kominek sie 29 2011 - 19:26 Odpowiedz

   A to nie dzięki mnie poznałaś Stalą?

     (cytuj)

   GD Star Rating
   loading...
  • Avatar

   realmayer111 sie 30 2011 - 11:10 Odpowiedz

   Teraz to mi przykro, że ja czytam Kominka od niedawna. Nie mogę powiedzieć , że obserwowałam, jak mały Kominek zmienia się w krajową potęgę blogosfery.
   Ale za to z niecierpliwością czekam na Twój podbój Ameryki w tej dziedzinie :)

     (cytuj)

   GD Star Rating
   loading...
 • Avatar

  Tomek sie 29 2011 - 18:12 Odpowiedz

  Fajnie, kiedy pijemy ??

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  regrof sie 29 2011 - 18:40 Odpowiedz

  i już widzę te kolorowe naklejki z Kominkiem na opakowania Panasonica ” Kominek poleca”, „Kominek testował”, „Hit Kominka”, itd;)

  Kobiety będą dla nich samych bić się o ten sprzęt!

  A tak poważnie gratulację, zapowiada się wiele ciekawych tekstów plus wsparcie dla wypraw!

  Może jakieś ankiety się też pojawią „co testować”? (patrząc po komentarzach wiele osób już podsuwa pomysły co chcieli by zobaczyć w testach).

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Konrad Szejdewik sie 29 2011 - 18:52 Odpowiedz

  Zdecydowanie popieram test trymera. Przymierzam się do zakupu jakiegoś aby zacząć jakoś panować nad moim zarostem.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Dawid Ambroziak sie 29 2011 - 19:03 Odpowiedz

  Na ogół .tv traktuję jak „młodszą siostrę ze wsi prawdziwego Kominka”, czyli .in …ale Kominek + Panasonic – to jest coś, co mnie ciekawiło już od dłuższego czasu. Widziałem, że coś się kroi, bo sprzęt Pasikonika był na niejednej wyprawie, tym bardziej miło wiedzieć, że współpraca się zawiązała.

  Lubię Panasonica. Nigdy tego nie ukrywałem, a nawet się z tym obnoszę. Fotografuję od czterech lat i moim pierwszym „porządnym” aparatem był Lumix FZ-50. Rewelacja parę lat temu i myślę, że rewelacja do dzisiaj dla mnie nie mająca sobie równych wśród zwykłych cyfrówek. Z miłości do Pasikonika pod mym dachem przybyło nowe dziecko – lustro L10. Mam teraz dwa aparaty Panasonic (staruszka sobie zostawiłem) i gdyby tylko poszli w kierunku pełnowymiarowej matrycy w profesjonalnym aparacie – byłby trzeci. Żałuję, że aby wskoczyć na wyższą półkę muszę się rozstać z Panasonic’iem. Aparaty są dobrze wykonane i co najważniejsze – mają bardzo intuicyjną obsługę. Najważniejsze ustawienia pod jednym guzikiem… mogę tak długo.

  …i teraz jeszcze współpraca z Kominkiem, czyli będą testy, prezentacje nowego sprzętu, nie wiem, co jeszcze. Panasonic właśnie potwierdza, że warto go lubić i polecać.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Pan Kominek sie 29 2011 - 19:24 Odpowiedz

  Widziałem, że coś się kroi, bo sprzęt Pasikonika był na niejednej wyprawie, tym bardziej miło wiedzieć, że współpraca się zawiązała.

  Na wyprawach był mój prywatny sprzęt. Nie ma nic wspólnego ze współpracą, tym bardziej, że u mnie na blogach pojawiają się różne marki. Nigdy nie zakrywam logo.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  pethi sie 29 2011 - 19:47 Odpowiedz

  Jaki fajny banerek walnęli.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Dorota Stanisławczuk sie 29 2011 - 19:49 Odpowiedz

  Szczodra jest ta Pani Iwona.
  Rozumiem, że następne do przetestowania będą telewizory?:)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Roksana sie 29 2011 - 20:00 Odpowiedz

  zaczyna się interesująco :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  mmadzka sie 29 2011 - 20:03 Odpowiedz

  się cieszę się, na współpracę z taką marką. nooo, zobaczymy jak się pokażą. telefony stacjonarne, sztuk dwie mnie się spsuły zaraz po gwarancji, ale i tak mnie to nie odrzuciło. chętnie bym zobaczyła na co stać ich piętne aparatki

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Paulina Brzykcy sie 29 2011 - 20:14 Odpowiedz

  Wielkie gratulacje!
  Bardzo sympatyczna Pani Iwonka, „Samsung – jeszcze nie” – powinna dostać za to 100 łapek w górę.
  Przydałyby się, tak jak napisałeś, recenzje dla zwykłych, ciemnych śmiertelników, którzy sprzęt wykorzystują w bardzo podstawowej formie i te wszystkie skomplikowane recenzje nic im nie mówią. Ja już się nie mogę doczekać rozwoju tej współpracy.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  carinacoma sie 29 2011 - 20:41 Odpowiedz

  Fantastyczna, otwarta na innowacje firma! U mnie już zaplusowali samą tą decyzją.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Flow sie 29 2011 - 20:44 Odpowiedz

  Ekhem… podobno Panasonic produkuje najlepsze telewizory plazmowe… no ja to chciałbym się osobiście przekonać… może będzie jakaś okazja :D

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Kasia Kinga sie 29 2011 - 21:43 Odpowiedz

  Ja mogę być testerem aparatów… przydadzą mi się w pracy :) Jak przetrwają ze mną tydzien to znaczy że są nie do zdarcia :D

  A tak na poważnie… to ja uwielbiam Apple – tylko MacBook PRO, Sony – tylko lustrzanki i Panasonica – sprzęt grający i TV :) Nie mam w domu innego sprzętu :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  aswalt sie 29 2011 - 21:47 Odpowiedz

  Crash testy tego laptopa też będą. Możemy się zgadać na mieście jak go dostanę, tyle że trzeba wymyślić coś lepszego niż zrzucanie go z drugiego piętra, bo takie numery już były;)
  Miałem go w łapach przez moment i to nie jest sprzęt, który wygląda ładnie, ale oni ponoć robią go dla armii. Skoro zapewniają, że wytrzyma wszystko, to trzeba przetestować.

  Aż jestem ciekaw. Bo mój „pancerny telefon, którego nie zniszczy absolutnie nic” dostała moja koleżanka na godzinę i już nie odżył ;) Dlatego oferuję swoją koleżankę jako prawdziwy crash-test ;) Może być dostępna na mieście… ;-)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Eda sie 29 2011 - 21:53 Odpowiedz

  Bardzo się cieszę, że otwierają się przed tobą nowe możliwości i propozycje. I cieszę się, że będą konkursy z nagrodami. :) Super.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Eda sie 29 2011 - 21:56 Odpowiedz

  Tylko szkoda, że oni nie mają ekspresów do kawy. Chciałabym wygrać taki.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Dorota sie 29 2011 - 22:05 Odpowiedz

  Ja to bym wiadomo jaki sprzęt mogła im potestować ;)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Adam Guszczyński sie 29 2011 - 22:15 Odpowiedz

  Kominek wiesz że w tym momencie stałeś się historia Polskiej blogosfery? Właśnie dzięki Tobie ludzie docenią że blogosfera ma moc:) Oby tak dalej!:) To teraz będę miał chociaż dobra szczerą opinie:) Bo ty raczej nie dasz się cenzurować prawda?

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  aguska sie 29 2011 - 22:15 Odpowiedz

  Kominku gratulacje :) Znowu przecierasz szlaki na linii: bloger- firma/marka. Ciekawe co będzie dalej :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Michał Miszczyszyn sie 29 2011 - 22:24 Odpowiedz

  A czy mógłbyś załatwić do przetestowania tranzystory mocy SANYO (w końcu to teraz Panasonic) i wybrane kondensatory Panasonic z serii FM i FC. Brać DIY Audio będzie zadowolona… ;-)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Tomasz Harper sie 29 2011 - 22:34 Odpowiedz

  Hej Komin, właśnie przejrzałem cały sprzęt jaki mam w domu… i nie mam nic panasonica (przepraszam! idę się katować!). Weź wyślij jakie naklejki chociaż, coby zakryć wszystkie loga innych marek!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Kamil Banak sie 29 2011 - 22:48 Odpowiedz

  Ja to bym z chęcią zobaczył Harolda krzyczącego z telewizora Panasonic „Słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy Khorinis…”

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  milionowa sie 29 2011 - 23:25 Odpowiedz

  Japa mi się uśmiechała, jak czytałam ten wywiad. Bardzo bardzo gratuluję takiej współpracy, pewnie przyniesie jeszcze dużo ciekawych rzeczy* :)

  * no wcale nie chodzi wyłącznie o te wszystkie aparaty, naprawdę! :D

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Edyta sie 29 2011 - 23:47 Odpowiedz

  http://www.gsmphone.pl/img.php?telefon_id=182 jeden z moich pierwszych telefonów. Wspominam go z sentymentem, a Panasonic darzę sympatią.
  Chętnie przetestowałabym aparat fotograficzny.
  Gratuluję.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  herakles sie 29 2011 - 23:57 Odpowiedz

  Gratulacje! To piękny rok dla polskiej blogosfery ;)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Max sie 30 2011 - 00:01 Odpowiedz

  Cześć Kominkowi! Wam też cześć.

  Pani Iwona zdewastowała mnie swoim luźnym, ale profesjonalnym podejściem. W krótkim wywiadzie sprawiła, że Panasonic stał się tak ludzki, że przez moment chciałem dzwonić do centrali Panasonica z pytaniem: „Kiedy idziemy na piwo?” Wielkie brawa. Albo nie – piąteczka!

  Niestety sam Panasonic już nie jest taki „super”. Chrzestny miał trzy razy okazję do zmiany swojego TV Sony (nieopłacalna naprawa usterki, więc trzeba biec do sklepu po nowy – w końcu reklama z kuleczkami kosztuje…), a ja dalej muszę się gapić w to samo srebrne, kineskopowe pudło. Dobrze, że pilot się już dwa razy rozbił, to przynajmniej można sobie było w ręce coś nowego pomiętolić raz na jakiś czas.

  Ciekaw jestem wyników testów tych aparatów. Szukam akurat czegoś w standardzie 4/3 od Olympusa lub właśnie Panasonica. Kominku, wygląda na to, że od Ciebie zależy na co się skuszę.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  M.M. sie 30 2011 - 02:53 Odpowiedz

  Lubię firmę Pansonic, z ich produktów najbardziej cenię Play Station.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Soonia Ania sie 30 2011 - 09:13 Odpowiedz

  jestem pod wrażeniem:)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  TwoBoredMen sie 30 2011 - 09:59 Odpowiedz

  Ciekaw jestem czy to jeden z elementów większej kampanii Panasonica, która ma wyglądać mniej szablonowo niż było to w Polsce do tej pory. Faktycznie, w porównaniu z konkurencją mniej było widać tę markę w mediach ostatnimi czasy. Czyżby była to tylko cisza przed burzą?

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  malena sie 30 2011 - 13:45 Odpowiedz

  gratulowałam a Iwonki powiedziały NIE :(

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Krzysiek Węgliński sie 30 2011 - 13:49 Odpowiedz

  Ja to np. jestem pod wrażeniem tego jak Pani z Panasonica pięknie potrafi rozmawiać w przeciwieństwie do ostatnich wpisów odnośnie propozycji współpracy.
  Duży plus dla Panasonica :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Krystian Cieślak sie 30 2011 - 13:56 Odpowiedz

  Gratulacje Kominek! :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Matylda Ma sie 30 2011 - 14:06 Odpowiedz

  i ja gratuluję, Tobie i firmie Panasonic. to był strzał w dziesiątkę.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  Baki sie 30 2011 - 14:20 Odpowiedz

  Ale szok jak się to czyta. Fajnie, że komuś udaje się utrzymać z tego co lubi robić. To dowód, że jak ktoś ma pomysł na siebie to można wszystko. Powodzenia we współpracy z Panasoniciem i w tworzeniu historii polskiej blogosfery!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Michał Ostrowski sie 30 2011 - 20:19 Odpowiedz

  Kominku, wydobądź proszę od miłej pani info na temat tego smartfona, bo jestem ciekaw co to za wynalazek :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  lalivian sie 30 2011 - 23:19 Odpowiedz

  Kominek wiesz że w tym momencie stałeś się historia Polskiej blogosfery? Właśnie dzięki Tobie ludzie docenią że blogosfera ma moc:) Oby tak dalej!:) To teraz będę miał chociaż dobra szczerą opinie:) Bo ty raczej nie dasz się cenzurować prawda?

  Po pierwsze: Dlaczego uwazasz, ze w tym momencie? A Burgerking? Moim zdaniem to byl moment historyczny i kamien wegielny wspolpracy wielkich z blogerami. Nie wiem jak w swiatowym, ale na pewno w polskim internecie.

  Natomiast ostatnie zdanie z Twojego posta, no coz – jesli jeszcze zyjesz, to wiedz, ze Iwonki cie lubia, bo za to „raczej” i „prawda?” to ja bym Ci dala bana ;)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Bartłomiej Rzanny wrz 1 2011 - 01:56 Odpowiedz

  O ho! To mi się podoba :)!

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Paweł Trzy wrz 1 2011 - 10:42 Odpowiedz

  Czuję że od teraz może być tylko fajniej… świetna sprawa ta współpraca :-) A Panasonic świetnie wybrał, bez dwóch zdań.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Damian Przepadło wrz 1 2011 - 20:26 Odpowiedz

  W koncu jakas wieksza firma weszla w social media. Plus dla Panasonic.

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  loozak84 wrz 21 2011 - 15:01 Odpowiedz

  A ja się zastanawiam jaki to smartfon firma Panasonic da do testów Kominkowi? Czyżby to był LumixPhone? yyyy chyba nie… A może jednak…?! Hmm zawsze się natomiast dziwiłem dlaczego komórki Panasa w Polsce nie są tak popularne jak np. w Japonii . A już wiem! Dlatego, że oni je wydają na rynek wyłącznie japoński. Dlaczego pomijają kraj nad Wisłą?
  Z niecierpliwością czekam na teksty :)

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
 • Avatar

  ahaw paź 2 2011 - 11:39 Odpowiedz

  Może i się czepiam, ale czym się różni event od wydarzenia?

    (cytuj)

  GD Star Rating
  loading...
Leave a reply

Connect with Facebook

Name (required)

Website